Mała suszarka na pranie RORETS Compact Aqua niebieska

82,50 zł
Brutto

Mała suszarka na pranie. Wysokość-83 cm, długość-90 cm, szerokość-32 cm!

Expresowa wysyłka.

Obejrzyj z każdej strony!

Ilość
Brak na stanie

rorets-logo-blue.gif

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości prania,

np. odzież robocza, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje kąpielowe, ręczniki.

Można ją umieścić na balkonie lub w pralni.

Suszarka zajmuje niewiele miejsca rozłożona jak i po złożeniu.Ma składany haczyk, który pozwala zawiesić nieużywana suszarkę np. w szafie.

Najmniejsza składana suszarka w kolorze wód lazurowego wybrzeża

Powierzchnia suszenia: 5,5m

kolory: aqua, niebieski, turkusowy - żeby było jasne - to jest jeden kolor, ale do końca nie wiem które słowo lepiej go określa.

Suszarka na pranie Rorets Compact to najmniejsza składana suszarka. Jest lekka, dzięki czemu z łatwością można ją przenieść w dowolne miejsce w mieszkaniu, wynieść na balkon lub zabrać ze sobą na urlop.

Idealna do małych pomieszczeń, kawalerek, akademików lub na małe balkony. Po złożeniu bez problemu zmieści się w bagażniku każdego samochodu.

Suszarka na pranie dostępna jest w 7 kolorach. Możesz wybrać jedną lub więcej;) z następujących kolorów: biała, czarna, szara, aqua (niebieska), koral (czerwona), pistacja (zielona) i ciemnoróżowa. Ważnym atutem wersji białej, czarnej, szarej, różowej i aqua jest dodatkowy haczyk – rozwiązanie, które jeszcze bardziej sprawia, że suszarka w wersji złożonej daje się łatwo i wygodnie przechowywać. Możesz powiesić ją w szafie, na drzwiach do pokoju, na haczyku w łazience lub garderobie. Zmieści się za szafą czy w dowolnym kącie.

Dzięki niewielkim rozmiarom suszarka do ubrań Rorets Compact da się w każdym z tych miejsc łatwo i wygodnie przechować. Pamiętaj, że w wersję z haczykiem wyposażone jest 5 z sześciu dostępnych kolorów. Biała, czarna, szara, różowa i aqua punktuje haczykiem, a czerwona i zielona wyjątkowym i rzadko spotykanym w suszarkach kolorem. 

Ta praktyczna suszarka przeznaczona jest do suszenia niewielkiej ilości prania i idealnie nada się 

do suszenia drobnych rzeczy, odzieży roboczej, strojów kąpielowych, ręczników, pieluszek itp.

Suszarka jest mała i wąska, mimo to jej łączna powierzchnia suszenia wynosi 5,5 metra.

Warto zaopatrzyć się w ten wygodny model. W zależności od potrzeb, może to być Twoja główna lub  dodatkowa suszarka na pranie, którą wygodnie przechowasz i przeniesiesz w dowolne miejsce. Kup, bo warto!

producent01.jpgproducent02.jpg

2918-10000

Opis

Wysokość po złożeniu
112,5 cm
Szerokość po złożeniu
32 cm
Głębokość
4,5 cm

Zobacz także