Mała suszarka na pranie RORETS Compact biała

82,50 zł
Brutto

Mała suszarka na pranie z hakiem do powieszenia.

Wysokość-83 cm, długość-90 cm, szerokość TYLKO-32 cm!

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości prania,

np. odzież robocza, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje kąpielowe, ręczniki.

Można ją umieścić na balkonie lub w pralni.

Suszarka zajmuje niewiele miejsca rozłożona jak i po złożeniu. Ma składany haczyk do powieszenia np. w szafie co znacznie ułatwia przechowywanie.

Powierzchnia suszenia: 5,5m

kolor: biały

Dzięki zastosowaniu farby o surowej - matowej strukturze, powieszone pranie nie zsuwa się z prętów.

Obejrzyj z każdej strony.

Suszarka na pranie Rorets Compact to najmniejsza składana suszarka. Jest lekka, dzięki czemu z łatwością można ją przenieść w dowolne miejsce w mieszkaniu, wynieść na balkon lub zabrać ze sobą na urlop.

Idealna do małych pomieszczeń, kawalerek, akademików lub na małe balkony. Po złożeniu bez problemu zmieści się w bagażniku każdego samochodu.

Suszarka na pranie dostępna jest w 7 kolorach. Możesz wybrać jedną lub więcej;) z następujących kolorów: biała, czarna, szara, aqua (niebieska), koral (czerwona), pistacja (zielona) i ciemnoróżowa. Ważnym atutem wersji białej, czarnej, szarej, różowej i aqua jest dodatkowy haczyk – rozwiązanie, które jeszcze bardziej sprawia, że suszarka w wersji złożonej daje się łatwo i wygodnie przechowywać. Możesz powiesić ją w szafie, na drzwiach do pokoju, na haczyku w łazience lub garderobie. Zmieści się za szafą czy w dowolnym kącie.

Dzięki niewielkim rozmiarom suszarka do ubrań Rorets Compact da się w każdym z tych miejsc łatwo i wygodnie przechować. Pamiętaj, że w wersję z haczykiem wyposażone jest 5 z sześciu dostępnych kolorów. Biała, czarna, szara, różowa i aqua punktuje haczykiem, a czerwona i zielona wyjątkowym i rzadko spotykanym w suszarkach kolorem. 

Ta praktyczna suszarka przeznaczona jest do suszenia niewielkiej ilości prania i idealnie nada się 

do suszenia drobnych rzeczy, odzieży roboczej, strojów kąpielowych, ręczników, pieluszek itp.

Suszarka jest mała i wąska, mimo to jej łączna powierzchnia suszenia wynosi 5,5 metra.

Warto zaopatrzyć się w ten wygodny model. W zależności od potrzeb, może to być Twoja główna lub  dodatkowa suszarka na pranie, którą wygodnie przechowasz i przeniesiesz w dowolne miejsce. Kup, bo warto!

producent01.jpgproducent02.jpg

2918

Opis

Wysokość po złożeniu
112,5 cm
Szerokość po złożeniu
32 cm
Głębokość
4,5 cm

Zobacz także