Suszarka na obrusy OMEGA Rorets

136,25 zł
Brutto

Suszarka na pranie - pościel, obrusy, kołdry. Długie pręty - 120 cm.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wydłużona suszarka specjalnie do suszenia pościeli, obrusów, koców, firan, kołder itd.

Wyjątkowo długie pręty przystosowane są do suszenia obszernych rzeczy jak pościel, zasłony itp. Długość pręta, aż 120 cm.

Suszarka do dużych przedmiotów takich jak obrusy czy pościel, opatentowanej konstrukcji, która zapobiega samoczynnemu rozkładaniu się nóg i ramion podczas przenoszenia i przechowywania.

Unikalne rozwiązanie blokady nóg i ramion!

Ta suszarka sprawi, że Twoje pranie wyschnie szybciej, bez potrzeby wielokrotnego składania dużych powierzchni.

Łączna powierzchnia suszenia: 18m

Wymiary przy całkowitym rozłożeniu: długość- 165 cm, szerokość-52 cm, wysokość-88cm

Kolor: biały

Dobra suszarka na pranie to cenny pomocnik w każdym domu. Mamy dla Państwa suszarkę z długimi prętami, zaprojektowaną z myślą o suszeniu obszernych rzeczy, takich jak: pościel, obrusy, firanki, koce itp. Suszarka ma wydłużoną część z prętami o długości 120 cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu, suszenie obszernych rzeczy nie stanowi problemu, a pranie schnie szybciej, gdyż duże rzeczy, np. prześcieradła, nie muszą być składane dwa, trzy lub nawet cztery razy, aby zmieścić się na suszarce. Atutem suszarki OMEGA Rorets, który powiększa powierzchnię suszenia jest rozkładane skrzydło, na którym można powiesić mniej obszerne rzeczy do suszenia. Łączna powierzchnia suszenia wynosi 18 m, a długość suszarki wraz ze skrzydłem 165 cm. Suszarka OMEGA Rorets to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę. Dużym plusem suszarki jest również specjalna konstrukcja, która nie pozwala na rozkładanie się nóg i ramienia podczas noszenia, rozkładania i chowania suszarki. Specjalna konstrukcja blokuje nogi suszarki i nie pozwala na ich złożenie lub rozłożenie, wtedy kiedy tego nie chcemy. Nogi suszarki od spodu mają gumowe nakładki, które poprawiają stabilność i nie dopuszczają do niszczenia podłogi. Duża suszarka OMEGA Rorets z wyjątkowo długimi prętami, rozkładanym ramieniem i unikalną konstrukcją stelaża jest dobrą propozycją dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i nie chcą głowić się nad miejscem i sposobem suszenia obszernych rzeczy.

2921

Zobacz także