UWAGA! Wysyłki dopiero po długim weekendzie. Towar nadamy 4 maja.

Formy i koszt dostawy w sklepie tello.com.pl wybierzesz podczas zakupów w koszyku:

Przesyłka kurierska GLS - 20 zł dla zamówień zapłaconych z góry.

Dla wybranych produktów dostępne sa także inne formy dostawy:

Przesyłka do paczkomatu InPost - 15 zł

Przesyłka kurierska Pocztex48 - 15 zł

Czas dostawy:

W sklepie tello.com.pl oferujemy produkty dostępne w naszym magazynie. Towar wysyłamy w dni robocze. 99,9% wysyłek realizujemy w ciągu maksymalnie 24 godzin. W praktyce wygląda to tak, że jeśli zamówienie dotrze do nas przed 13.00 to towar wyślemy w ten sam dzień roboczy. Firmy kurierskie realizują większość dostaw w kolejnym dniu roboczym. Np. Jeśli zamówisz towar o 12.50 we wtorek, to towar wyślemy w ten sam dzień. Jeśli zamówisz w piątek o 14.25 to towar wyślemy w kolejny poniedziałek.

Bezpieczeństwo:

Tello.com.pl posiada certyfikat bezpieczeństwa, którego ważność można sprawdzić klikając na znak kłódki w pasku przeglądarki. Oznacza to, że połączenie z naszym sklepem jest szyfrowane i bezpieczne.

Płatności:

Operatorem płatności w tello.com.pl są Przelewy24, obsługiwane są najpopularniejsze sposoby płatności takie jak: Blik, GooglePay, ApplePay, karty Visa i Mastercard, przelewy bankowe.

Darmowa dostawa w tello.com.pl:

Aby skorzystać z darmowej dostawy kup towar za ponad 999 zł.

Firmy kurierskie:

Obecnie w tello.com.pl współpracujemy z GLS, InPost - firmy te realizują większość dostaw w kolejnym dniu roboczym. Pocztex Kurier 48 dostarcza w większości przypadków w ciągu 2 dni roboczych.

Bezpieczna przesyłka w tello.com.pl

Każda suszarka oraz deska do prasowania jest dobrze zapakowana w specjalny 3- warstwowy karton, który chroni Twój produkt w transporcie.

Opakowanie

Na poniższym filmie widać jak jest zapakowana suszarka na pranie Compact.