Suszarka na pranie z grubymi prętami FORMA RORETS

271,25 zł
Brutto

Grube - 8mm pręty! Rozkładane skrzydła.

5 lat gwarancji.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Bardzo stabilna i wygodna suszarka z rurkami zamiast prętów lub linek zaprojektowana w pracowni projektanta Jaspera Stahla.

Rurki sprawiają, że odstęp pomiędzy częściami suszonej odzieży jest większy co zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i Twoje ubrania szybciej wyschną!

Dodatkowo, grube pręty wzmacniają stabilność całej konstrukcji.

Po rozłożeniu skrzydeł uzyskasz 18 m powierzchni suszenia.

Co więcej, skrzydełka można łatwo zdejmować i zakładać w miarę potrzeby! (Wtedy powierzchnia suszenia wynosi 11m).

Elastyczne okładziny na nogach (zrobionych z rurek o średnicy 16mm) zapewniają stabilność i chronią Twoją podłogę. Dzięki nim bezpiecznie wstawisz suszarkę do wanny bez ryzyka zarysowania powierzchni.

Rozmiary po rozłożeniu: 56 x 180 x 100 cm

Maksymalne obciążenie praniem - 20 kg

Zobacz jak to działa.

Przedstawiamy Państwu bardzo stabilną i wygodną suszarkę na pranie FORMA firmy Rorets. Wyjątkowość oferowanej suszarki polega na zastosowaniu rurek o średnicy 8 mm zamiast zwykłych linek. Dzięki temu rozwiązaniu konstrukcja całej suszarki jest bardzo stabilna. Suszarka zwraca uwagę rnowoczesnym designem, wykonanym w pracowni projektanta Jaspera Stahla. Grube pręty zapewniają wygodę podczas rozwieszania prania i większy odstęp pomiędzy suszonymi rzeczami. Zastosowany odstęp zapewnia lepszą cyrkulację powietrza, a to z kolei sprawia, że ubrania szybciej wysychają. Powierzchnia suszenia z rozłożonymi skrzydłami wynosi 18 m. Dodatkowym atutem suszarki FORMA Rorets jest możliwość łatwego i szybkiego demontażu skrzydeł. W miarę potrzeby można zdjąć jedno lub dwa skrzydła suszarki, wykorzystując zaprojektowany specjalnie do tego celu przycisk. Powierzchnia suszenia, jaką uzyskasz po zdjęciu skrzydeł wynosi 11 m. Suszarka wyposażona jest w osiem prętów do suszenia na powierzchni głównej i po pięć krótszych prętów na każdym skrzydle. Cała konstrukcja zrobiona jest z rurek o średnicy 16 mm – daje to możliwość maksymalnego obciążenie praniem aż do 20 kg. Wpływ na stabilność suszarki mają również elastyczne okładziny założone na nogach suszarki, które oprócz zapewnienia stabilności, chronią także podłogę lub inną powierzchnię przed zarysowaniem. Dzięki okładzinom możesz bezpiecznie wstawić suszarkę do wanny, nie powodując przy tym zarysowań powierzchni.
Stabilna konstrukcja i przemyślany projekt z użyciem rurek zamiast linek sprawiają, że suszarka jest szczególnie godna polecenia. Wysoką jakość potwierdza także pięcioletnia gwarancja producenta.

2917

Zobacz także