Profesjonalny dostawca suszarek na pranie i desek do prasowania.

Mamy tutaj to czego szukasz.

21-800x534.jpg

Witamy w naszym sklepie.

Jesteśmy firmą rodzinną, naszą misją jest dostarczanie Państwu produktów, które towarzyszą nam codziennie. Wierzymy głęboko, że doskonale zaprojektowane i funkcjonalne  produkty powinny towarzyszyć nam na co dzień.

Takie są produkty marek TELLO, RORETS, KUNGS czy SINI, które znajdziecie w naszym sklepie.

Wszystkie produkty oferowane w tello.com.pl są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producentów.

Jako autoryzowany sprzedawca marki RORETS oferujemy szeroki asortyment tego producenta, który dba nie tyko o unikalny i ekskluzywny design, ale także należycie troszczy się o naturę i swoich pracowników, stwarzając bardzo dobre warunki pracy w polskiej fabryce desek do prasowania i suszarek.

Naszą najnowszą linią produktów są maty antypoślizgowe TELLO pod prysznic lub do wanny. Wszystkie maty są produkowane w Unii Europejskiej.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem:
RORETS - firma założona ponad 70 lat temu w Szwecji, produkuje deski do prasowania oraz suszarki. Jest liderem skandynawskiego rynku desek do prasowania, suszarek i produktów do utrzymania czystości. Od ponad 20 lat produkuje we własnej fabryce w Polsce, dostarczając produkty Premium dla Twojego domu.
Wyprodukowano w Polsce
ZOBACZ JAK RORETS PRODUKUJE SUSZARKI I DESKI DO PRASOWANIA.
KUNGS - Filozofią tej marki jest wytwarzanie najlepszych produktów na rynki akcesoriów samochodowych na całym świecie. Kungs jest dumnym z jakości liderem rynku w Europie Północnej i Środkowej w zakresie akcesoriów samochodowych Premium.
SINI - Fińskiego lidera produktów premium do utrzymania czystości.

Wszystkie prezentowane towary są dostępne w naszym magazynie lub na zamówienie z szybką dostawą w ciągu kilku dni. Wysyłamy w ciągu 24 godzin, tak aby zakupiony produkt bez zbędnej zwłoki znalazł się u Ciebie.

Zapraszamy!

Tello Jarosław Werstler
Fabryczna 17B/33
65-410 Zielona Góra
Polska
NIP: PL9730296905
REGON: 970579782
Bank: PKO BP S.A.
PL13102054020000050205500063 
BIC SWIFT BPKOPLPW