Mała suszarka na pranie z hakiem NANO RORETS

74,99 zł
Brutto

Mała, składana suszarka na pranie z hakiem do powieszenia w szafie!

Zobacz!

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości lekkiego prania,

np. bielizna, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje kąpielowe, ręczniki.

NOWOŚĆ!

Posiada solidne pręty oraz składany haczyk do powieszenia.

Szerokie okładziny z tworzywa sztucznego na nogi, sprawiają, że suszarka nie przesuwa się a Twoja podłoga jest chroniona przed zarysowaniem.

Suszarka zajmuje niewiele miejsca rozłożona jak i po złożeniu. Po zakończeniu suszenia można ją powiesić w szafie dzięki hakowi.

Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, blokuje się po rozłożeniu. Blokuje nogi także po złożeniu co zapobiega ich przypadkowemu i niechcianemu rozłożeniu. Dzięki systemowi blokad, łatwo przechowuje się nawet w szafie czy innym schowku powieszona na haku.

Kolor biały.

Wymiary po rozłożeniu:

Wysokość: 85cm

Szerokość: 110cm

Głębokość: 43cm

Rozstaw nóg: 112cm

Szerokość nóg przy podłodze: 34 cm

Wymiary po złożeniu:

Wysokość: 110,5 cm (z wykorzystaniem haka całość zajmie w pionie 115cm)

Szerokość: 43cm

Głębokość: 6cm

producent01.jpgproducent02.jpg

Suszarka na pranie Rorets Nano to uniwersalna, prosta suszarka. Jest bardzo stabilna i zajmuje mało miejsca zarówno  w formie rozłożonej, jak i złożonej. Wygodnie rozwiesza się na niej pranie wszelkiego rodzaju – ręczniki, odzież roboczą, bieliznę czy inne mokre materiały.

Dużym plusem tego modelu jest haczyk, dzięki któremu suszarka jest łatwa do przechowania. Bez problemu zmieści się w każdej szafie, garderobie lub w innym miejscu, w którym zdecydują się Państwo ją powiesić. Haczyk to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które zwalnia nas z zastanawiania, jak i gdzie przechować suszarkę.

Kolejnym atutem suszarki do prania Rorets Nano jest blokada nóg, która zapewnia stabilność w wersji rozłożonej i zapobiega niekontrolowanemu rozkładaniu się nóg suszarki podczas jej przechowywania. Dobrym i ważnym dodatkiem są również szerokie stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które powodują, że suszarka zostaje w miejscu, w którym ją postawimy. Tworzywo z którego są zrobione stopki chroni i nie rysuje podłogi. Warto mieć w domu ten praktyczny model. Dzięki niedużej wielkości nie jest kłopotliwa w przechowaniu i sprawdzi się zarówno w wersji pierwszej, jak i kolejnej suszarki. Nie zajmie dużo miejsca w łazience, w pokoju czy na niewielkim balkonie. Suszarka dostępna jest w trzech kolorach – do wyboru jest biała, czarna i szara wersja suszarki. Podstawowe kolory dają możliwość dobrania jej do każdego wnętrza. 

Wybierz jeden z dostępnych kolorów, ciesz się jakością i wygodą, jaką zapewnia suszarka na pranie Nano firmy Rörerts.

2929

Zobacz także