TED suszarka na pranie RORETS Chrome

87,49 zł
Brutto

Mała suszarka na pranie do brodzika, wanny.

 

 

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do bielizny,

którą można postawić w wannie, posiada 9m powierzchni do suszenia.

Wymiary po rozłożeniu: wysokość-84 cm, długość-91 cm, szerokość 54 cm.

Szerokość nóżek jest mniejsza niż szerokość powierzchni suszenia i wynosi tylko 43 cm.

Kolor: chrome (szary, srebrny)

Wymiar suszarki złożonej: 113x54x5 cm

Suszarka na pranie Rorets Ted to wygodna, mała suszarka. Dobrze nada się do małych pomieszczeń. Jest wyjątkowo praktyczna, bo postawić ją można nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Wąski rozstaw nóżek pozwala wstawić ją do małej wanny czy nawet brodzika. Mimo niewielkiego rozmiaru rozstawienia nóżek, powierzchnia suszenia ma aż 9 metrów.

Góra suszarki jest znacznie szersza niż dół - czyli stelaż z nogami. Do dyspozycji jest dziesięć prętów na których można wysuszyć bieliznę, ręczniki, ubranie dzienne i robocze oraz wiele innych rzeczy. Po złożeniu suszarka zajmuje mało miejsca, można ją przechować w każdym miejscu. Dobrze nada się do zabrania czy przestawienia w dowolne miejsce. To wygodny i praktyczny model. Atutem modelu Ted są także stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które dodają stabilności i chronią podłogę lub wannę czy brodzik przed zarysowaniami. Warto zaopatrzyć się w ten wygodny, praktyczny model.

Suszarka do ubrań Rorets Ted polecana jest szczególnie do mieszkań, w których trudno o przestrzeń na rozłożenie większej suszarki. Jej rzadko spotykany wymiar pomoże rozwiązać problem braku miejsca na suszenia twojego prania, bo z łatwością ustawisz ją w najmniejszym nawet brodziku lub w kącie. W zależności od potrzeb, może to być Twoja główna lub dodatkowa suszarka na pranie. Wielu klientów ceni sobie ten właśnie model. Dołącz do nich i Ty! Wybierz jeden z trzech dostępnych kolorów i ciesz się jakością i wyjątkowym wymiarem, który zagwarantuje Tobie suszarka Ted firmy Rörets.

producent01.jpgproducent02.jpg

8309-80000