Suszarka na pranie SUSSI SPACE GREY RORETS

99,99 zł
Brutto

Suszarka rozkładana typ X ze "skrzydełkami" z linii Space Grey.

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Stabilna suszarka do bielizny z rozkładanymi ramionami o łącznej powierzchni suszenia 18m.

Opatentowana konstrukcja pozwala na zablokowanie ramion po złożeniu, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie suszarki. Rama oraz skrzydła zostały zaprojektowane w celu podniesienia estetyki i funkcjonalności produktu w ten sposób, żeby po złożeniu, skrzydła nie wystawały poza ramę główną. Takie rozwiązanie sprawia, że skrzydła są dobrze zablokowane po złożeniu i nie rozkładają się gdy suszarka jest złożona i odstawiona.

Dla dodatkowego bezpieczeństwa stelaż wyposażony jest w mechanizm blokujący nogi podczas gdy suszarka stoi rozłożona.

Plastikowe nakładki na nogi chronią Twoja podłogę i zapewniają stabilność. UWAGA! Osłonki należy założyć samodzielnie (są dostarczane oddzielnie). Należy zwrócić uwagę aby zamontować osłonki w zewnętrznych otworach nóg a nie w środkowych otworach technologicznych.

Kolor - szary

Waga - 3 kg

Wymiary - szerokość 52cm x długość z położonymi skrzydłami 176cm x wysokość 85 cm (część główna) wysokość z rozłożonymi skrzydłami 94cm

Wymiary po złożeniu - wysokość w pionie 128cm x szerokość 52cm x głębokość 4cm

Rozstaw nóg na podłodze - 65 x 45 cm

Linia Space Grey charakteryzuje się szarym, industrialnym kolorem lakieru części metalowych.

Maksymalne obciążenie praniem - 15 kg

Zobacz klip.

Sussi ułatwia życie

producent01.jpgproducent02.jpg

Suszarka na pranie Rorets to niezbędny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Model Sussi Rörets wyróżnia się stabilnością i starannością zrobienia. Dostępna w czterech kolorach: czarnym, białym, szarym i ciemnoróżowym. Jej ważnym atutem jest struktura farby, która zapobiega zsuwaniu się lekkich rzeczy. Suszarka ma rozkładane ramiona, dzięki którym łączna powierzchnia suszenia wynosi aż 18 metrów. Bez problemu zmieścisz na niej wszystko, co będzie wymagało suszenia. Dzięki składanym ramionom suszarka do prania Rorets Sussi jest łatwa do przechowania i przeniesienia – pomagają w tym specjalne blokady, które zapobiegają opadaniu i otwieraniu się ramion. Nie trzeba będzie się już zastanawiać, jak schować i ułożyć suszarkę, aby się nie rozłożyła. W odpowiednie blokady wyposażony jest również stelaż suszarki. Ma on mechanizm, który blokuje nogi oraz nakładki, które zapewniają stabilność suszarki w pełnym zakresie rozłożenia.

Dzięki tym rozwiązaniom suszone pranie nie zabrudzi się z powodu upadku suszarki. Z modelem Sussi wyprana odzież zawsze pozostanie tam, gdzie ją powiesimy. Dzięki specjalnej farbie Twoje pranie nie zsunie się przypadkowo. Z taką suszarką Twoje pranie zostanie z pewnością czyste, aż do momentu całkowitego wysuszenia. Warto kupić model Rorets Sussi i nie zastanawiać się więcej, gdzie i jak wysuszyć pranie. 

Wybierz jeden z czterech dostępnych kolorów, ciesz się jakością i korzystaj z wygody, jaką zapewni Ci suszarka na pranie Sussi firmy Rörets.

8320-90000

Zobacz także