Nano Space Grey mała suszarka na pranie z hakiem RORETS

74,99 zł
Brutto

Mała, składana suszarka z hakiem do powieszenia w szafie!

Zobacz!

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Absolutna NOWOŚĆ!

Uniwersalna, kompaktowa suszarka przeznaczona do suszenia małej ilości lekkiego prania,

np. bielizna, dziecięce szaliki, czapki, rękawiczki, stroje kąpielowe, ręczniki.

Dzięki zastosowaniu farby o surowej strukturze, powieszone pranie nie zsuwa się z prętów.

Posiada solidne pręty oraz składany haczyk do powieszenia.

Szerokie okładziny z tworzywa sztucznego na nogi, sprawiają, że suszarka nie przesuwa się a Twoja podłoga jest chroniona przed zarysowaniem.

Suszarka zajmuje niewiele miejsca rozłożona jak i po złożeniu. Po zakończeniu suszenia można ją powiesić w szafie dzięki hakowi.

Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu, blokuje się po rozłożeniu. Blokuje nogi także po złożeniu co zapobiega ich przypadkowemu i niechcianemu rozłożeniu. Dzięki systemowi blokad, łatwo przechowuje się nawet w szafie czy innym schowku powieszona na haku.

Kolor szary SPACE GRAY.

Wymiary po rozłożeniu:

Wysokość: 85cm

Szerokość: 110cm

Głębokość: 43cm

Rozstaw nóg: 112cm

Szerokość nóg przy podłodze: 34 cm

Wymiary po złożeniu:

Wysokość: 110,5 cm (z wykorzystaniem haka całość zajmie w pionie 115cm)

Szerokość: 43cm

Głębokość: 6cm

producent01.jpgproducent02.jpg

Suszarka na pranie Rorets Nano to uniwersalna, prosta suszarka. Jest bardzo stabilna i zajmuje mało miejsca zarówno w  w formie rozłożonej, jak i złożonej. Solidne pręty pokryte farbą o surowej strukturze zapewniają przyczepność i zapobiegają zsuwaniu się lekkiego prania. Dzięki temu rozwiązaniu pranie zawsze pozostaje na swoim miejscu. Wygodnie rozwiesza się na niej pranie wszelkiego rodzaju – ręczniki, odzież roboczą, bieliznę czy inne mokre materiały. Dużym plusem tego modelu jest haczyk, dzięki któremu suszarka jest łatwa do przechowania. Bez problemu zmieści się w każdej szafie, garderobie lub w innym miejscu, w którym zdecydują się Państwo ją powiesić. Haczyk to bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które zwalnia nas z zastanawiania, jak i gdzie przechować suszarkę.

Kolejnym atutem suszarki do prania Rorets Nano jest blokada nóg, która zapewnia stabilność w wersji rozłożonej i zapobiega niekontrolowanemu rozkładaniu się nóg suszarki podczas jej przechowywania. Dobrym i ważnym dodatkiem są również szerokie stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które powodują, że suszarka zostaje w miejscu, w którym ją postawimy. Tworzywo z którego są zrobione stopki chroni i nie rysuje podłogi. Warto mieć w domu ten praktyczny model. Dzięki niedużej wielkości nie jest kłopotliwa w przechowaniu i sprawdzi się zarówno w wersji pierwszej, jak i kolejnej suszarki. Nie zajmie dużo miejsca w łazience, w pokoju czy na niewielkim balkonie. Suszarka dostępna jest w trzech kolorach – do wyboru jest biała, czarna i szara wersja suszarki. Podstawowe kolory dają możliwość dobrania jej do każdego wnętrza. 

Wybierz jeden z dostępnych kolorów, ciesz się jakością i wygodą, jaką zapewnia suszarka na pranie Nano firmy Rörerts.

2929

Zobacz także