Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach"). zamknij

Duża deska do prasowania z gniazdem oraz półką Libretto Rorets

139,00 zł
Brutto

Deska do prasowania z blatem z rozciąganej siatki, gniazdkiem elektrycznym, półką i antenką.

Wysyłka express

Ilość

 

 

 

rorets-logo-blue.gif

Deska do prasowania z blatem wykonanym z rozciąganej siatki o rozmiarze 38x120cm

Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary.

Nogi wykonane są z rurek o średnicy 22 mm, konstrukcja tych nóg zapewnia bardzo dobrą stabilność.

UWAGA!

Deskę dostarczamy w pokrowcach bawełnianych o różnych wzorach. W przypadku zainteresowania konkretnym wzorem, prosimy o informację, wszystkie dostępne wzory są przedstawione na zdjęciach.

Nazwy wzorów: Floral blue, Forest blue, Graphic aqua, Kolibri orange, Nightingale green, Nightingale plum, Jelly beans petrol.

Nogi wykonane są z rurek o średnicy 22 mm, konstrukcja tych nóg zapewnia bardzo dobrą stabilność.

W komplecie:

  • blat z siatki metalowej,
  • pokrowiec z warstwą pianki,
  • regulacja wysokości w zakresie 75-97cm,
  • podstawa na żelazko profilowana z blachy,
  • półka na wyprasowane ubrania
  • antenkę na przewód od żelazka,
  • gniazdko elektryczne umieszczone pod blatem

Zobacz jak ułatwiamy prasowanie.

producent01.jpgproducent02.jpg

Duża, wygodna i stabilna deska to niezbędne wyposażenie każdego domu i mieszkania. Deska do prasowania Rorets Libretto zrobiony został z myślą o wygodzie, sprawnym prasowaniu i odkładaniu wszystkich rzeczy, które tego wymagają. Blat deski ma wymiar 38 x 120 cm i zrobiony jest z użyciem siatki, która zapewnia przenikanie i odprowadzanie pary. Na blat nałożona jest pianka i pokrowiec, który uszyty został z naturalnej bawełny w różnych wzorach. Deska do prasowania została wyposażona w kilka dodatkowych elementów, które znacznie usprawniają prasowanie. Do blatu dołączona jest stabilna podstawka na żelazko, z uchwytem do zahaczenia przewodu. To rozwiązanie chroni przed upadkiem żelazka i zaplątaniem kabla. Pod blatem są jeszcze dwa praktyczne rozwiązania: gniazdko elektryczne do którego możesz podłączyć żelazko i  półka, na którą wygodnie odłożysz gotowe rzeczy. 

Stelaż, półka na rzeczy i podstawka na żelazko są w kolorze białym. Deska do prasowania ma stabilne nogi, które można ustawić na wysokość w zakresie od 75 do 97 cm. Tym samym deskę do prasowania Rorets Libretto da się dopasować do każdego wzrostu. Oprócz ustawień wysokości stelaż ma również blokadę, która nie pozwala na rozłożenie stelaża podczas przenoszenia. To rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z deski zawsze, gdy trzeba jej użyć. Stopki deski zakończone są nakładkami, które poprawiają stabilność i chronią podłogę przed porysowaniem. Warto skorzystać z tej dużej i stabilnej deski z półką, która zrobiona została z myślą o wygodzie podczas każdego prasowania. Ma ona rozwiązania, których próżno szukać w zwykłych modelach. 

Jeśli chcą Państwo wybrać jeden z dostępnych wzorów, proszę do nas napisać, a my chętnie pokażemy aktualnie dostępne  wzory pokrowca.

9500-81000

Zobacz także