TED mała suszarka na pranie RORETS fuksja

81,24 zł
Brutto

Mała kompaktowa suszarka do łazienki, składana.

 

 

Ilość
Brak na stanie

rorets-logo-blue.gif

Wygodna w użytkowaniu, bardzo praktyczna suszarka do bielizny,

którą można postawić w wannie, posiada 9m powierzchni do suszenia.

Wymiary po rozłożeniu: wysokość-84 cm, długość-91 cm, szerokość 54 cm.

Szerokość nóżek jest mniejsza niż szerokość powierzchni suszenia i wynosi tylko 43 cm.

Kolor: Fuksja

Wymiar suszarki złożonej: 113x54x5 cm

Suszarka na pranie Rorets Ted to wygodna, mała suszarka. Dobrze nada się do małych pomieszczeń. Jest wyjątkowo praktyczna, bo postawić ją można nawet w najmniejszym pomieszczeniu. Wąski rozstaw nóżek pozwala wstawić ją do małej wanny czy nawet brodzika. Mimo niewielkiego rozmiaru rozstawienia nóżek, powierzchnia suszenia ma aż 9 metrów.

Góra suszarki jest znacznie szersza niż dół - czyli stelaż z nogami. Do dyspozycji jest dziesięć prętów na których można wysuszyć bieliznę, ręczniki, ubranie dzienne i robocze oraz wiele innych rzeczy. Po złożeniu suszarka zajmuje mało miejsca, można ją przechować w każdym miejscu. Dobrze nada się do zabrania czy przestawienia w dowolne miejsce. To wygodny i praktyczny model. Dodatkowo firma Rörets postanowiła dodać naszej codzienności koloru. Fajny, żywy odcień różu sprawią, że wieszanie prania nie będzie już więcej nudnym przymusem. Atutem modelu Rorets Ted są także stopki ochronne z tworzywa sztucznego, które dodają stabilności i chronią podłogę lub wannę czy brodzik przed zarysowaniami. Warto zaopatrzyć się w ten wygodny, praktyczny model.

Suszarka do ubrań Rorets Ted polecana jest szczególnie do mieszkań, w których trudno o przestrzeń na rozłożenie większej suszarki. Jej rzadko spotykany wymiar pomoże rozwiązać problem braku miejsca na suszenie twojego prania, bo z łatwością ustawisz ją w najmniejszym nawet brodziku lub w kącie. W zależności od potrzeb, może to być Twoja główna lub dodatkowa suszarka na pranie. Wielu klientów ceni sobie ten właśnie model. Dołącz do nich i Ty! Wybierz jeden z trzech dostępnych kolorów i ciesz się jakością i wyjątkowym wymiarem, który zagwarantuje Tobie suszarka Ted firmy Rörets.

producent01.jpgproducent02.jpg

8310

Opis

Wysokość po złożeniu
113 cm
Szerokość po złożeniu
54,5 cm
Głębokość
4,5 cm
Waga
1,9 kg

Zobacz także