Pokrowiec na deskę do prasowania CAMILLA RORETS 32x112

24,00 zł
Brutto

Pokrowiec z warstwą pianki pasuje także do desek do prasowania firm Vileda, Leifheit, Brabantia, Eurogold i innych w rozmiarze blatu do 32x112

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

rorets-logo-blue.gif

Pokrowiec z warstwą pianki polecany do wszystkich rodzajów desek do prasowania w rozmiarze do 32x112cm, szczególnie jednak do desek z rozciąganej siatki metalowej.

W komplecie klips do montażu.

producent01.jpgproducent02.jpg

Dobrze dobrany pokrowiec to warunek udanego prasowania. Bawełniany pokrowiec na deskę Rörets Camilla pasuje na wszystkie rodzaje desek o wymiarze blatu 32x112 cm. Dzięki warstwie pianki, która dobrze wyrównuje wszelkie nierówności, pokrowiec nada się szczególnie dobrze na deski o blacie z rozciąganej siatki. Bawełniany pokrowiec Rorets Camilla z warstwą pianki, to dobry wybór dla wszystkich, ceniących sobie wygodne rozwiązania. Pokrowiec zrobiony jest z wysokiej klasy bawełny i dostępny jest w dwóch wzorach: niebieskie kalibry – czyli małe niebieskie ptaszki na jasnym tle, na którym widać także motyle, gałązki i listki w kolorze szarym. Ten wyjątkowy wzór pokrowca z pewnością ucieszy oko i umili czas podczas pracy. Drugi z dostępnych wzorów to jarzębina – kolejny ciekawy wzór, na którym widać liście, gałązki i owoce jarzębiny na jasnym tle. Wymiana pokrowca jest bardzo prosta, wystarczy zdjąć stare pokrycie, a następnie równomiernie rozłożyć i wygładzić bawełniany pokrowiec Rorets Camilla na blacie deski, zaciągnąć wszyty do pokrowca sznurek, zablokować go dołączonym do kompletu klipsem do montażu i można zacząć cieszyć się nowym wzorem. Bawełniany pokrowiec na deskę Rorets Camilla z warstwą pianki zapewnia jakość i komfort użytkowania. Kupując bawełniany pokrowiec Rorets Camilla zapewnisz sobie wyjątkowy produkt w dobrej cenie.

Kupując bawełniany pokrowiec na deskę do prasowania Rorets Camilla wskaż, który z podanych wzorów wybierasz.

7548-11000