• Tempo Rose

Mała lekka deska do prasowania TEMPO Rose

97,00 zł
Brutto

Deska do prasowania mała po rozłożeniu.

Lekka z haczykiem, można schować w szafie.

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Kompaktowa deska do prasowania. Dzięki wyjątkowej, unikalnej na rynku konstrukcji nóg, zajmuje wyjątkowo mało miejsca po złożeniu (mieści się w większości szaf, dzięki hakowi łatwo powiesić na belce na wieszaki).

Deska do prasowania z blatem o rozmiarze 30x85cm wykonanym z rozciąganej siatki metalowej, którego kształt został zaprojektowany do szybkiego prasowania koszul.

Pokrowiec zapewnia komfort prasowania dzięki naturalnej bawełnie i warstwie gąbki. Otrzymasz deskę z widocznym na zdjęciu pokrowcem Solid Grey.

Stelaż deski pomalowany jest na unikalny kolor rose - ciemnoróżowy. Zdjęcia prezentujące szczegóły pochodzą z wersji z białym stelażem.

Blat z metalowej siatki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu i odprowadzaniu pary.

Ta elegancka i poręczna deska do prasowania odpowiednia jest dla osób, które mają niewiele miejsca i czasu na prasowanie.

Dzięki specjalnej konstrukcji nóg, rozkładanie i składanie deski jest bardzo proste i bezpieczne. Tylko jedno kliknięcie i deska jest złożona. Prosty sposób składania i rozkładania także dzięki niskiej wadze. Tempo posiada także mechanizm blokujący nogi deski po rozłożeniu.

Przechowywanie ułatwia haczyk do zawieszenia deski, np. w szafie, garderobie, sypialni. Jest wąska i wszędzie łatwo się zmieści. (Także w akademiku).

Niska waga 2,4kg ułatwia obsługę.

Nogi wykonane są z rurek o przekroju 16mm.

Wysokość po rozłożeniu 88cm.

Długość deski złożonej wraz z hakiem 127 cm (bez haka 118 cm). Sprawdź już dziś czy zmieści się w Twojej szafie!

Zobacz jak złożyć deskę Tempo

Zobacz film z deską Tempo w roli głównej!

Wzór pokrowca na zdjęciu to Solid Grey - w takim wyślemy Twoją deskę.

producent01.jpgproducent02.jpg

Mała i lekka deska do prasowania ułatwia codzienność. Deska do prasowania Rorets Tempo sprawdzi się dla wszystkich, którzy lubią szybkie i wygodne rozwiązania. Deska zaprojektowana jest w taki sposób, aby można było chwycić po nią w każdej chwili, wyprasować potrzebną rzecz i bez większego wysiłku schować ją w szafie. 

Deska Tempo Rorets jest wyjątkowo lekka, a jej dużym plusem jest haczyk, dzięki któremu wygodnie zawiesisz ją w szafie albo innym wybranym przez siebie miejscu. Deska ma wyjątkowo ładne pokrowce i dostępna jest w trzech wersjach kolorów. Kolibri Orange – małe ptaszki w kolorze pomarańczowym na białym tle z motylami i gałązkami – ta wersja pokrowca połączona jest ze stelażem z czarnymi nogami. Drugą opcją jest wariant Kolibri Blue – z ptaszkami w kolorze niebieskim na białym tle z ciemnymi motylami i gałązkami – i ta wersja połączona jest ze stelażem w kolorze białym. Trzecia wersja to wariant Dots Grey z kołami w odcieniach szarości, połączony ze stelażem w kolorze szarym. Pokrowiec zrobiony jest z naturalnej bawełny, pod nią znajduje się warstwa gąbki i blat z metalowej siatki. 

Dzięki takiej budowie para przenika przez deskę i zapewnia lepszy efekt prasowania. Blat ma niewielki rozmiar i został zaprojektowany z myślą o szybkim wyprasowaniu bluzki, koszuli czy innej potrzebnej rzeczy. Wymiar blatu do prasowania to 30 x 85 cm. Składanie i rozkładanie deski jest bardzo proste i wygodne. Dzięki przemyślanej konstrukcji nóg wystarczy jedno kliknięcie i deska jest rozłożona. Blokada zapewnia jej stabilność i chroni przed przewróceniem. Po złożeniu deska zajmuje bardzo mało miejsca. Warto kupić ten model – deska do prasowania Rorets Tempo to trafny wybór dla osób, które cenią sobie eleganckie wykonanie, wygodę i mają niewiele miejsca i czasu na prasowanie.

2617-71000

Opis

Wysokość po złożeniu
118 cm
Szerokość po złożeniu
41 cm
Głębokość
5 cm
Waga
2,4 kg

Zobacz także