Deska do prasowania z pokrowcem PREMIUM 4 warstwy Rorets Emma

223,75 zł
Brutto

Duża deska do prasowania, stabilna, z pokrowcem PREMIUM - 4 warstwy!

Wysyłka express. Płynne i wygodne prasowanie.

Ilość
Brak na stanie

rorets-logo-blue.gif

Deska, której nogi wykonane są z profili o przekroju 20x30cm, co zapewnia jej bardzo dobrą stabilność.

Nogi i podstawa na żelazko lakierowane na biało.

Deska posiada:

  • blat z rozciąganej siatki metalowej o rozmiarze 38x120cm,
  • pokrowiec czterowarstwowy PREMIUM składający się z warstwy pianki - filcu - pianki i materiału bawełnianego, taki pokrowiec zapewnia wyjątkowo płynne i wygodne prasowanie,
  • regulację wysokości blatu w zakresie 75-97cm,
  • podstawę na żelazko profilowaną z blachy, antenkę podtrzymująca przewód od żelazka podczas prasowania,
  • blokadę zabezpieczającą przed samoczynnym rozkładaniem się podczas przenoszenia lub przechowywania.

Rozłóż antenkę do pionu i wciśnij w dół aż do kliknięcia. Przeprowadź przewód przez uchwyt i ciesz się wygodnym, swobodnym prasowaniem.

Wzór pokrowca  PREMIUM - Fern Purple - z takim otrzymasz swoją deskę.

producent01.jpgproducent02.jpg

Duża, stabilna deska do prasowania przyda się w każdym domu i mieszkaniu. Deska do prasowania Rorets Emma to praktyczny, przemyślany model, który ze względu na dobre rozwiązania zapewni komfort prasowania w każdej sytuacji. Znakiem szczególnym tego modelu deski do prasowania jest czterowarstwowy pokrowiec Premium. Pokrowiec wykonany jest z bawełnianego materiału, pod którym znajdziemy aż dwie warstwy pianki oddzielone filcem. Takie wykonanie sprawia, że żelazko przesuwa się po nim wyjątkowo płynnie. Pokrowiec ma wzór na którym widać liście w kolorach fioletu i niebieskiego. Blat deski Emma pozwala na wygodne prasowanie, jego rozmiar to 38 x 120 cm. Blat zrobiony jest z użyciem specjalnej siatki. Dzięki niej para przenika przez blat i tym samym ulepsza efekt prasowania.

W modelu Emma nie zabrakło także podstawki, na którą zawsze można wygodnie odłożyć żelazko. Do podstawki dołączony jest uchwyt na przewód od żelazka, tak aby nie plątał się on nam w czasie prasowania. Stelaż  i podstawka na żelazko mają biały kolor. Wysokość deski można dowolnie ustawić dzięki płynnej regulacji. Na stelażu założona jest niewielka dźwignia, która blokuje nogi deski na wybranej przez użytkownika wysokości. Da się ją zatem dopasować do każdego wzrostu. Deskę można ustawić do wysokości 97 cm. Oprócz regulacji wysokości, nogi mają również blokadę, która nie pozwala na rozłożenie stelaża podczas przenoszenie i odkładania deski po skończonej pracy. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia korzystanie z deski zawsze, gdy zajdzie potrzeba prasowania. 

Stopki stelaża zakończone są nakładkami, które chronią podłogę przed rysowaniem i zapewniają stabilność podczas prasowania. Deska do prasowania Rorets Emma z pokrowcem Premium zapewnia wygodę prasowania. Warto wybrać ten model, gdy szczególnie ważny jest dla nas pokrowiec grubszy od innych. Deska zapewnia wygodę podczas prasowania i sprawne złożenie w celu przechowania. Elegancki wygląd,  duży rozmiar i stabilne wykonanie przekonują same w sobie. Warto wybrać deskę Emma z pokrowcem Premium.   

9600-81150

Zobacz także