Gruby pokrowiec na deskę do prasowania 32x112 LILY RORETS 3w1

48,99 zł
Brutto

Pokrowiec bawełniany z warstwą pianki i filcu pasuje do Vileda, Leifheit, Brabantia, Eurogold i innych w rozmiarze do 32 x112 cm

Wzór
Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Pokrowiec na deskę do prasowania Lily z 3 warstwami dla absolutnie najlepszego komfortu prasowania.

Polecany do wszystkich rodzajów desek o rozmiarze blatu do 32x112cm.

Szczególnie zalecane do wszystkich desek do prasowania z blatem z rozciąganej siatki metalowej.

Wypełnia nierówności i zapewnia wygodne i dokładne prasowanie.

W komplecie klips do montażu. Zapięcie na rzep pozwala idealnie dopasować go do blatu deski.

Kupując ten unikalny pokrowiec otrzymujesz 3 oddzielne warstwy, które sam położysz na swojej desce w tej kolejności:

1. Usuń stary pokrowiec

2. połóż i wyrównaj pierwszą warstwę z pokrowca Lily - piankę

3. załóż i wyrównaj drugą warstwę - filc

4. załóż, wyrównaj i zaciągnij wszytym sznurkiem trzecią bawełnianą warstwę. Po zaciągnięciu zablokuj sznurek dołączonym klipsem.

Ciesz się wygodnym i płynnym prasowaniem!

producent01.jpgproducent02.jpg

Gruby i dobrze dobrany pokrowiec jest podstawą wygodnego prasowania i przyczynia się do lepszego radzenia sobie z tą, nie przez wszystkich lubianą, czynnością jaką jest prasowanie. Aby dobrze dopasować pokrowiec, należy sprawdzić rozmiar deski, jaką masz lub jaką zamierzasz kupić. Gruby pokrowiec Rörets Lily świetnie nada się do wszystkich rodzajów desek o rozmiarze blatu 32x112 cm. Gdy upewnisz się, że takim rozmiarem deski dysponujesz, przystąp do wyboru pokrowca. Gruby pokrowiec Rorets Lily to gwarancja wygody prasowania.

Pokrowiec składa się z trzech warstw: pianki, filcu i bawełnianej nawierzchni. Trzy warstwy, z których złożony jest pokrowiec, gwarantują wypełnienie wszelkich nierówności i komfortowe prasowanie. Gruby pokrowiec Rorets Lily zalecany jest szczególnie do wszystkich desek z blatem z rozciąganej siatki. Potrójna warstwa pokrowca dokładnie pokryje wszelkie nierówności i przyczyni się do dokładnego prasowania.

Aby pokryć swoją deskę grubym pokrowcem Rorets Lily, należy w pierwszej kolejności usunąć stary pokrowiec i starannie rozłożyć pierwszą warstwę pokrowca, czyli piankę. Następnie należy rozłożyć i wyrównać drugą warstwę pokrowca, czyli filc, który daje odpowiednią izolację cieplną. Na koniec rozkładamy bawełnianą, ozdobną, zewnętrzną, warstwę pokrowca. Należy rozłożyć ją równomiernie na uprzednich warstwach, zaciągnąć wszyty sznurek i zablokować całość dołączonym do zestawu klipsem do montażu. Gruby pokrowiec Rorets Lily przekonuje zarówno jakością wykonania, jak i wyjątkowym designem. Wzór pokrowca o nazwie szara jarzębina inspirowany jest rodzimą jarzębiną i jej liśćmi oraz owocami. Wzór grubego pokrowca Rorets Lily jest w tonacji szarości. Takie kolory sprawiają, że pokrowiec pasuje do większości wnętrz i jest przyjemnym dla oka tłem podczas prasowania. Kupując gruby pokrowiec Rorets Lily zapewnisz sobie komfort pracy i oryginalny wygląd Twojej deski.

7549

Specyficzne kody

EAN13
731554759008