Pokrowiec do stacji parowej 5 warstw 40x120 cm Drop Stop Rorets

118,74 zł
Brutto

Gruby pokrowiec na deskę do prasowania do generatora pary, do stacji parowej.

Rorets, Vileda, Leifheit, Brabantia,Eurogold i in w rozmiarze blatu do 40x120cm

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Dużo prasujesz żelazkiem parowym? Używasz stacji parowej? Generator pary? Ten pokrowiec jest dla Ciebie!

Zapobiega przeciekaniu skroplonej pary wodnej.

Pokrowiec na deskę do prasowania z powłoką odbijającą ciepło, składa się z 5 różnych warstw przystosowanych specjalnie do żelazek parowych, generator∑ pary i stacji parowych.

Pokrowiec odpowiedni do desek do prasowania w rozmiarze blatu do 40x120cm. W komplecie klips ułatwiający zamocowanie na blacie Twojej deski do prasowania.

5 warstw:

- Bawełniana tkanina - zewnętrzny "pokrowiec" który można wymieniać  gdy się zużyje (pasują pokrowce z naszej oferty o nazwach Peggy i Betty).

Poniższe warstwy są zespolone tworząc jednolitą całość:

- filc 500g

- pianka 6mm

- pianka 2mm

- folia aluminiowa 

Folia aluminiowa odbija ciepło i skierowuje je z powrotem do prasowanej tkaniny. Pozostałe warstwy sprawiają, że Twoje prasowanie jest szybsze i wygodniejsze.

producent01.jpgproducent02.jpg

Pokrowiec Rorets Drop Stop Large to bardzo gruby pokrowiec na deskę, zrobiony głównie dla użytkowników korzystających z żelazka parowego. Gruby pokrowiec Rorets Drop Stop jest wysokiej jakości produktem, składającym się z pięciu warstw. Każda z nich ma za zadanie podnieść komfort i jakość pracy. Przed zakupem upewnij się, jaki rozmiar ma deska, którą chcesz wyposażyć w nowy pokrowiec. 

Gruby pokrowiec Rörets Drop Stop Large pasuje na deski o rozmiarze blatu do 40x120 cm. Jeśli rozmiar Twojej deski zgadza się z podanym rozmiarem, to gruby pokrowiec Rorets Drop Stop z powłoką odbijającą ciepło, zapewni Ci komfort jakiego oczekujesz. Pokrowiec składa się aż z 5 warstw: gąbki, folii aluminiowej, filcu, gąbki i bawełnianej nawierzchni. Wielowarstwowość pokrowca Rorets Drop Stop zapewnia dokładnie pokrycie powierzchni blatu, zwiększa wydajność, zapobiega przeciekaniu skroplonej pary, odbija ciepło i kieruje je z powrotem do prasowanej tkaniny. Wszystkie te funkcje znacznie podnoszą komfort pracy. Gruby pokrowiec Rorets Drop Stop nadaje się szczególnie do wszystkich desek z blatem z rozciąganej siatki. 

Jeśli dużo prasujesz żelazkiem parowym, to wiesz, że często para wodna skrapla się przenikając przez cieńsze pokrowce i woda spada na podłogę. Dzięki Drop Stop pozbędziesz się tego problemu! 

W celu założenia grubego pokrowca Rorets Drop Stop, należy w pierwszej kolejności usunąć stary pokrowiec, a następnie starannie rozłożyć nowy pokrowiec. Po wyrównaniu wierzchniej warstwy należy zaciągnąć wszyty sznurek i zablokować całość dołączonym do zestawu klipsem do montażu. 

Pokrowiec na deskę do prasowania w tonacji szarej. Wybrany kolor sprawia, że pokrowiec pasuje do większości wnętrz i jest nie tylko dobrym podkładem, ale także przyjemnym dla oka tłem podczas pracy. Kupując gruby pokrowiec Rorets Drop Stop, zapewnisz sobie komfort pracy żelazkiem parowym na pokrowcu z powłoką odbijającą ciepło, składającym się aż z pięciu warstw.

7597