Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach"). zamknij

Gruby pokrowiec na deskę do prasowania DROP STOP RORETS do żelazek parowych

64,99 zł
Brutto

Pokrowiec bawełniany na deskę do prasowania 6 warstw.

Zapobiega przeciekaniu skroplonej pary wodnej.

Pasuje także do desek do prasowania firm Vileda, Leifheit, Brabantia, Eurogold i innych w rozmiarze blatu do 40x120cm.

Ilość

 

 

 

rorets-logo-blue.gif

Dużo prasujesz żelazkiem parowym? Ten pokrowiec jest dla Ciebie!

Pokrowiec na deskę do prasowania z powłoką odbijającą ciepło, składający się z 6 różnych warstw przystosowanych specjalnie do żelazek parowych.

Pokrowiec odpowiedni do desek do prasowania w rozmiarze blatu do 40x120cm. W komplecie klips ułatwiający zamocowanie na blacie Twojej deski do prasowania.

6 zintegrowanych warstw:

tkanina bawełniana

gąbka

filc

gąbka

folia aluminiowa 

gąbka

Folia aluminiowa odbija ciepło i skierowuje je z powrotem do prasowanej tkaniny. Zapobiega także przeciekaniu skroplonej pary wodnej. Pozostałe warstwy sprawiają, że Twoje prasowanie jest szybsze i wygodniejsze.

producent01.jpgproducent02.jpg

Pokrowiec Rorets Drop Stop to bardzo gruby pokrowiec na deskę, zrobiony głównie dla użytkowników korzystających z żelazka parowego. Gruby pokrowiec Rorets Drop Stop jest wysokiej jakości produktem, składającym się z sześciu warstw. Każda z nich ma za zadanie podnieść komfort i jakość pracy. Przed zakupem upewnij się, jaki rozmiar ma deska, którą chcesz wyposażyć w nowy pokrowiec. 

Gruby pokrowiec Rörets Drop Stop pasuje na deski o rozmiarze blatu do 40x120 cm. Jeśli rozmiar Twojej deski zgadza się z podanym rozmiarem, to gruby pokrowiec Rorets Drop Stop z powłoką odbijającą ciepło, zapewni Ci komfort jakiego oczekujesz. Pokrowiec składa się aż z sześciu warstw: gąbki, folii aluminiowej, gąbki, filcu, gąbki i bawełnianej nawierzchni. Wielowarstwowość pokrowca Rorets Drop Stop zapewnia dokładnie pokrycie powierzchni blatu, zwiększa wydajność, zapobiega przeciekaniu skroplonej pary, odbija ciepło i kieruje je z powrotem do prasowanej tkaniny. Wszystkie te funkcje znacznie podnoszą komfort pracy. Gruby pokrowiec Rorets Drop Stop nadaje się szczególnie do wszystkich desek z blatem z rozciąganej siatki. 

Jeśli dużo prasujesz żelazkiem parowym, to wiesz, że często para wodna skrapla się przenikając przez cieńsze pokrowce i woda spada na podłogę. Dzięki Drop Stop pozbędziesz się tego problemu! 

W celu założenia grubego pokrowca Rorets Drop Stop, należy w pierwszej kolejności usunąć stary pokrowiec, a następnie starannie rozłożyć nowy pokrowiec. Po wyrównaniu wierzchniej warstwy należy zaciągnąć wszyty sznurek i zablokować całość dołączonym do zestawu klipsem do montażu. 

Gruby pokrowiec na deskę Rorets Drop Stop punktuje nie tylko wyjątkową jakością, ale również wykończeniem i przyjazną kolorystyką. Pokrowiec w tonacji niebieskiej, na którą składają się równomierne okręgi w trzech odcieniach. Wybrany kolor sprawia, że pokrowiec pasuje do większości wnętrz i jest nie tylko dobrym podkładem, ale także przyjemnym dla oka tłem podczas pracy. Kupując gruby pokrowiec Rorets Drop Stop, zapewnisz sobie komfort pracy żelazkiem parowym na pokrowcu z powłoką odbijającą ciepło, składającym się aż z sześciu warstw.

7595-00400