Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach"). zamknij

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania PEGGY RORETS

27,00 zł
Brutto

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania.

Pasuje także do Vileda, Leifheit, Brabantia, Eurogold i innych w rozmiarze blatu do 40x120cm.

Kolor
Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania.

Tkanina pokryta specjalną warstwą odbijającą ciepło i poprawiającą efekt prasowania.

Tkanina podklejona jest  warstwą pianki co wraz z warstwą metalizowaną nieprzepuszczającą pary wodnej przyśpiesza i ułatwia prasowanie.

Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 40x120cm.

W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie.

Pokrowiec gładki bez wzorów.

producent01.jpgproducent02.jpg

Aby prasowanie było przyjemne i efektywne, warto zatroszczyć się o dobór odpowiedniego pokrowca. Metalizowany pokrowiec na deskę do prasowania Rorets Peggy to trafny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre wykorzystanie ciepła, jakość i wygodę. Pokrowiec dobrze nada się do wszystkich desek o wymiarze blatu 40x120 cm. Zanim dokonasz zakupu, sprawdź jakie wymiary ma Twoja deska, jeśli pokrywają się one z pokrowcem, to wybór modelu Rorets Peggy będzie dobrą decyzją.

Tkanina pokrowca Rorets Peggy od góry pokryta jest specjalną, metalizowaną warstwą, która nie przepuszcza pary wodnej i odbija ciepło, a od dołu podpięta jest warstwą pianki. Użycie tego połączenia znacznie ułatwia i poprawia efekt prasowania.

Jeśli Twój pokrowiec wymaga wymiany, warto wybrać metalizowany pokrowiec na deskę Rorets Peggy. Aby zmienić pokrycie deski, należy zdjąć zużyty pokrowiec, równomiernie rozłożyć pokrowiec Rorets Peggy i zaciągnąć pod blatem wszyty do pokrowca sznurek. Na koniec zabezpieczyć wiązanie klipsem, który znajduje się w komplecie. Na tak pokrytej desce można rozpocząć pracę w nowej jakości. Pokrowiec dostępny jest w wersji zupełnie gładkiej bez wzorów lub ze wzorami w kolorze stalowym. Metalizowany pokrowiec na deskę Rörets Peggy to trafny wybór. Pokrowiec zapewni Ci dobre wykorzystanie ciepła i sprawi, że tkaniny szybciej nabiorą gładkiej formy.

7557-11151