Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania 32x112 OSCAR RORETS

27,00 zł
Brutto

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania.

Pasuje także do Vileda, Leifheit, Brabantia, Eurogold i innych w rozmiarze blatu do 32x112cm.

Ilość
W magazynie

rorets-logo-blue.gif

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania.

Tkanina pokryta specjalną warstwą odbijającą ciepło i poprawiającą efekt prasowania.

Brak przepuszczania pary wodnej przyśpiesza prasowanie.

Tkanina podklejona jest  warstwą pianki.

Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 32x112cm.

W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie.

producent01.jpgproducent02.jpg

Dobrze dobrany pokrowiec może znacznie ułatwić pracę i sprawić, że szybciej uporamy się z prasowaniem. Metalizowany pokrowiec na deskę do prasowania Rörets Oscar to dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie czas, dobre wykorzystanie ciepła i wygodę. Pokrowiec pasuje na wszystkie deski o wymiarze blatu 32x112 cm. Jeśli wymiary Twojej deski pokrywają się z rozmiarem pokrowca, to wybór modelu Rorets Oscar będzie trafną decyzją.

Tkanina pokrowca Rorets Oscar pokryta jest specjalną, metalizowaną warstwą, która nie przepuszcza pary wodnej i odbija ciepło, a od spodu ma warstwę pianki, która izoluje i wyrównuje nierówności. Połączenia tych elementów znacznie ułatwia i poprawia efekt prasowania.

Jeśli Twój pokrowiec wymaga wymiany, metalizowany pokrowiec na deskę Rorets Oscar będzie dobrym wyborem. Zmiana pokrowca jest bardzo łatwa, wystarczy zdjąć zużyty pokrowiec, równomiernie rozłożyć pokrowiec Rorets Oscar na desce, zaciągnąć wszyty do pokrowca sznurek i zabezpieczyć go specjalnym klipsem, który jest w komplecie. Po takiej wymianie praca z żelazkiem będzie bardziej efektywna i przyjemna. Pokrowiec dostępny jest w kolorze stalowym, który świetnie wpasuje się w każde wnętrze. Materiał, z którego zrobiony został metalizowany pokrowiec na deskę do prasowania Rorets Oscar sprawia, że ubrania szybciej nabierają gładkiej formy. Specjalna tkanina poprawia efekt pracy, zapewnia dobre wykorzystanie ciepła i skraca czas spędzony z żelazkiem w ręku. Warto skorzystać z jego zalet i wybrać metalizowany pokrowiec na deskę do prasowania  Rorets Oscar.

7548-11002