Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. "ciasteczkach"). zamknij

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania PEGGY RORETS

21,00 zł
Brutto

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania.

Pasuje także do desek do prasowania firm Vileda, Leifheit, Brabantia, Eurogold i innych w rozmiarze blatu do 40x120cm.

Ilość

 

 

 

rorets-logo-blue.gif

Pokrowiec metalizowany na deskę do prasowania.

Tkanina pokryta specjalną warstwą odbijającą ciepło i poprawiającą efekt prasowania.

Tkanina podklejona jest  warstwą pianki co wraz z warstwą metalizowaną nieprzepuszczającą pary wodnej przyśpiesza i ułatwia prasowanie.

Pokrowiec odpowiedni do desek w rozmiarze blatu do 40x120cm.

W komplecie znajduje się klips ułatwiający umocowanie.

Pokrowiec gładki bez wzorów.

producent01.jpgproducent02.jpg

Aby prasowanie było przyjemne i efektywne, warto zatroszczyć się o dobór odpowiedniego pokrowca. Metalizowany pokrowiec na deskę do prasowania Rorets Peggy to trafny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie dobre wykorzystanie ciepła, jakość i wygodę. Pokrowiec dobrze nada się do wszystkich desek o wymiarze blatu 40x120 cm. Zanim dokonasz zakupu, sprawdź jakie wymiary ma Twoja deska, jeśli pokrywają się one z pokrowcem, to wybór modelu Rorets Peggy będzie dobrą decyzją.

Tkanina pokrowca Rorets Peggy od góry pokryta jest specjalną, metalizowaną warstwą, która nie przepuszcza pary wodnej i odbija ciepło, a od dołu podpięta jest warstwą pianki. Użycie tego połączenia znacznie ułatwia i poprawia efekt prasowania.

Jeśli Twój pokrowiec wymaga wymiany, warto wybrać metalizowany pokrowiec na deskę Rorets Peggy. Aby zmienić pokrycie deski, należy zdjąć zużyty pokrowiec, równomiernie rozłożyć pokrowiec Rorets Peggy i zaciągnąć pod blatem wszyty do pokrowca sznurek. Na koniec zabezpieczyć wiązanie klipsem, który znajduje się w komplecie. Na tak pokrytej desce można rozpocząć pracę w nowej jakości. Pokrowiec dostępny jest w wersji zupełnie gładkiej bez wzorów lub ze wzorami w kolorze stalowym. Metalizowany pokrowiec na deskę Rörets Peggy to trafny wybór. Pokrowiec zapewni Ci dobre wykorzystanie ciepła i sprawi, że tkaniny szybciej nabiorą gładkiej formy.

7557-11151

Zobacz także